Finanční poradenství

Představte si, jak by vypadal váš ideální život. A my vám ukážeme, jak do svého prasátka spořit tak, abyste si mohli tento sen skutečně prožít. Bezpečně a bez zbytečných rizik.

foto-content/financni-poradenstvi-pro-verejnost

Finanční poradenství pro veřejnost

Přimějeme vás bohatnout i proti vaší vůli. Od malých krůčků až k trvalému finančnímu růstu. Naučíme vás odkládat si peníze bokem, i kdyby to mělo být jen tisíc korun měsíčně. Vyplavení bytu, rozvod nebo autonehoda – životní nástrahy si u vás už ani neškrtnou. A na pevném základu dále postavíme vaše sny – třeba mít vlastní červené Ferrarri. S dobrou finanční strategií si už teď můžete představovat, kam s ním vyrazíte na první projížďku.

foto-content/financni-poradenstvi-pro-firmy

Finanční poradenství pro firmy

Dokud úspěšně podnikáte a ve firmě to šlape, všechno vypadá bezstarostně. Co však ve chvíli, kdy vám náhle dojde energie? Nebo když potřebujete firmu předat dál? Nečekejte, až se to stane. Připravíme vás na budoucnost. Naplánujte si prodej svých firemních podílů a užijte si svůj bezstarostný odchod do důchodu.

Nejste na to sami

Po předchozích ne příliš pozitivních zkušenostech s finančními "poradci" jsme se dostali k panu Petru Rohlínkovi. Jeho velmi profesionální a otevřený přístup nám pomohl znovu vložit důvěru ve starosti o naše finanční záležitosti někomu, kdo má v této oblasti nejen mnoholeté zkušenosti, ale je také velmi silně orientovaný na klienta a jeho spokojenost. Za to mu patří náš velký dík.

Rodina Hofírkova