Finanční poradenství

zpět na úvodní stranu
Pro jednotlivce Pro jednotlivce

Jednou z velkých otázek každého z nás je, jak neztratit majetek, který už dnes mám? A druhá, jak svůj majetek rozšířit? Všechno však začíná od jistoty, že všechno zvládnu a ustojím, i kdyby se něco stalo. Může přijít výpadek příjmů, když se zrovna nedaří, nebo nepříjemnost jako nehoda, či vážná nemoc. Nemá smysl si nic nalhávat, stát se to může. Když správně nastavíme pojištění pro tyto případy, pokračujeme dál k majetku. Nemovitosti i movité věci, je dobré mít pod dohledem, protože bouřka s krupobitím, nebo nezkušený řidič se mohou objevit jako lusknutím prstu. Jak tedy pracovat s financemi, aby rostly, když už víme, že všechno zvládneme? Ukládáme rezervy, necháváme je úročit a míříme směrem k nezávislosti. Tedy ke stavu svobody. To znamená, že i kdyby Vám stát nebo děti na stáří nedali ani korunu, víte, že si život pěkně užijete a necháte po sobě něco hodnotného. Zkrátka, je potřeba se připravit na všechno a mít svou budoucnost pod kontrolou.


Poznejte nás osobně a zjistěte, co všechno je pro Vás nyní vhodné.

Pro podnikatele Pro podnikatele

Vlastní podnikání je suverénně nejvýnosnější forma vydělávání peněz. Zároveň je však největším rizikem. Můžete sice plně ovlivnit strategii, cenotvorbu, výběr zaměstnanců, ale už nemůžete ovlivnit vývoj trhu a nečekané události. Společně nastavíme strategii rozložení rizik a vytváření dlouhodobých rezerv. Pokračujeme přes daňovou optimalizaci, úsporná a efektivní řešení firemních benefitů skrze finanční produkty až po zavedení stravenek. Pokud je Vaším tématem také provozní financování formou kontokorentu či úvěrů, vybereme a nastavíme strategii, která Vám umožní dýchat a rozvíjet podnikání co nejsnadněji a s lehkou hlavou. V případě, že máte financí více a chcete je zhodnocovat, vybereme investiční produkty přinášející kýžený dlouhodobý výsledek každého podnikání. Vaše peníze budou vydělávat další peníze.

Poznejte nás osobně a zjistěte, co všechno je pro Vás nyní vhodné.

Pro rodinu Pro rodinu

Není důležité, zda jste manželé nebo spolu jen žijete. Jakmile Vám do společného života přijde dítě, pravidla hry se mění. Nejen, že jeden z příjmů rodiny vypadne a na chvíli jste závislí na drobné odměně od státu, zároveň je potřeba se připravit na další situace. Dobrá školka, škola v přírodě, jazykové kurzy, doučování a už bychom měli myslet na studium vysoké školy, kdy je dítě dospělé, ale potřebuje od Vás plnou nebo částečnou podporu. I na tohle se jde dobře připravit a mít zdroje, které zabezpečí hladký sled událostí. Důležité je mít dobrý plán, systematicky spořit a být připravení na možné alternativy v životních scénářích rodičů i jejich dětí.

Poznejte nás osobně a zjistěte, co všechno je pro Vás nyní vhodné.