O nás

Naše kancelář není jen o Tomáši Lerchovi – ačkoliv ten to celé vede. Jsme celkem čtyři a žádná otázka z oblasti finančního poradenství, daní či práva pro nás není dostatečně těžká.

foto-content/tomas-lerch

Tomáš Lerch

"Název společnosti a mé jméno se nepodobají náhodou. Jsem ten, kdo stojí za založením VIP finančně poradenské kanceláře. Radím, školím, vzdělávám. Obyčejné lidi i finanční poradce. Na svou práci však nejsem sám. Mám k ruce další tři specialisty. A i když nejčastěji uvidíte v televizi nebo v novinách mou tvář, společně s ostatními tvořím tým, kde má každý svou oblast, ve které je mistrem svého řemesla."

foto-content/lenka-lerchova

Lenka Lerchová

Šéfka účetní sekce naší kanceláře. Poradí vám prakticky s jakýmkoli účetním či mzdovým problémem. A neskončí, dokud nenajde to nejlepší řešení. Navíc se vyzná i v oblasti finančního plánování a finančního řízení. Co víc si přát k práci s penězi, než takto všestranně nadaného člověka?

foto-content/terezie-hodkova-2w

Terezie Hodková

Terezie dříve vedla knihkupectví, takže náš tým skvěle doplňuje. Jak? Umí výborně komunikovat se zákazníky. A k tomu navíc s přehledem řídí veškeré procesy na pozadí naší kanceláře. Pokud jste naším klientem, dříve či později na Terezii narazíte – ať už telefonicky nebo e-mailem. Kromě back-office se u nás totiž stará také o oblast neživotního pojištění.


foto-content/martin-dvorcacek

Martin Dvořáček

Potřebujete hypotéku? Pak rozhodně běžte za Martinem! Je naším druhým finančním poradcem v týmu, hypotečním specialistou a pravou rukou Tomáše. Kromě oblasti úvěrů se stará i o servis klientů a technické zázemí naší kanceláře. Martin je velký dříč, srdcař a odborník v oblasti práva, katastru, úvěrů a nemovitostí. Na druhou stranu je tak trochu bohém – ve volném čase hraje divadlo.


foto-content/prijdte-k-nam-pracovat

A tady můžete mít svůj medailon právě vy