Pro finanční poradce Pro finanční poradce

Mým cílem je, abyste pochopili široké souvislosti i nenápadné detaily. Provedu Vás od mikroekonomie přes behaviorální část až po makroekonomii. Předám Vám efektivní znalosti daní, práva a mzdových náležitostí. Klíčové je klientům připravit dokonalou službu na míru a pouze kalkulačky Vám stačit nebudou. Abyste se stali profesionálem, je potřeba znát trh, jeho historii, vývoj a chování v současnosti. Pokročte na další úroveň svých znalostí a postarejte se o skutečně kvalitní budoucnost klientů.

Zajistěte si nezávaznou konzultaci školení pro sebe a svůj tým.

Pro management firem Pro management firem

Každý člověk vedoucí druhé, by měl vědět a umět o kus víc. Jestli jste personalista, obchodní ředitel nebo manažer marketingu, je pro Vás důležité znát ekonomii a chování trhu. Proč? Vaši lidé se také chtějí mít v životě dobře a poslat svoje děti na vysokou školu, koupit si vlastní dům a mít příjemné stáří. Tím, že se Vy sami vyznáte v mikroekonomii, nedopustíte, aby se zadlužili, přišli o místo a zničili si život. Pomůžete jim svým příkladem a konzultací vytvořit vhodné návyky, nasměrovat je a jejich blízké, aby všichni dělali správná rozhodnutí.

Zajistěte si nezávaznou konzultaci školení pro sebe a svůj management.

Pro ty, kdo se chtějí umět o sebe postarat efektivně Pro ty, kdo se chtějí umět o sebe postarat efektivně

Chcete vědět, co se píše těmi malými písmeny ve smlouvách? Už máte dost toho, jak Vám na úřadech a v bance poskytují protichůdné informace? Není to tak složité, jak se na první pohled zdá. I Vy můžete řídit své finance efektivně. Stačí poznat základy ekonomie, chování trhu a vyvodit z něj důsledky pro Vás. Zjistěte, jaké úlevy na daních můžete získat a jak. Vyberte si nejvýhodnější hypotéku, životní pojistku i běžný účet sami. Předám Vám svoje know-how, které Vás přivede k nárůstu majetku a schopnosti jej udržovat.

Zajistěte si nezávaznou konzultaci.