Daně a právo

zpět na úvodní stranu
Daně Daně

Začíná to malými věcmi, jako zpracování daňového přiznání při souběhu zaměstnání nebo při živnostenském podnikání. Abyste neplatili navíc ani korunu, postaráme se o daňovou optimalizaci. A to jak pro drobného podnikatele, tak pro s.r.o. 

V případě, že chcete vědět, zda máte nárok na sociální dávky, připravíme správné dokumenty a žádosti, abyste získali, na co máte nárok. Zkrátka, postaráme se o Vaše účetnictví, aby bylo vše v pořádku, a Vy jste mohli klidně spát. 

Poznejte nás osobně a zjistěte, co všechno je pro Vás nyní vhodné.

Právo Právo

Možná se Vás aktuálně netýká, nakonec však každý někdy něco prodává a chce mít jistotu, že bude vše korektní. Nebo chcete pronajmout byt a nechcete riskovat špatně nastavenou smlouvu, je to tak? U soudu Vás sice nezastoupíme, ale na všechno Vás připravíme nebo nepříjemnostem zcela předejdeme. Může to být i drobnost jako je smlouva o půjčce. Pamatujte, na každém dobře připraveném dokumentu záleží.

Když nejdou skutečnosti podle plánu, jsme Vám k ruce i v první fázi dohody o rozvodu, či pomůžeme s rozdělením majetku u dědického řízení.

Pro případy složitějších a náročných záležitostí doporučíme ověřené odborníky ve všech oblastech práva. Můžete se spolehnout, že pro Vás budou pracovat ti nejlepší.

Mějte všechno jasné, transparentní a čisté. Dobrá příprava je půl vítězství. Poznejte nás osobně a zjistěte, co všechno je pro Vás nyní vhodné.