Tomáš Lerch, €FP

zpět na úvodní stranu
Tomáš Lerch, €FP
Tomáš Lerch, €FP

manažer kanceláře
+420 724 689 484
tomas.lerch@partners.cz

2003 - lektor statistiky na ESF MU
2006 - ukončení magisterského studia na MU
2007 - team manager Partners
2010 - executive manager Partners
2012 - licence EFA European Financial Advisor
2014 - licence pro provozování poradenské kanceláře
            - VIP Consulting Office Tomáše Lercha
2018 – licence EFP European Financial Planner
2019 – člen poradního orgánu vedení EFPA ČR
 
Začínal jsem s financemi v roce 2006. Osm let jsem byl manažerem a vedl tým 30 lidí. Vzdělával jsem, zaškoloval nováčky a vedl kancelář. Když jsem si uvědomil, že mě tento způsob práce nebaví a nenaplňuje. Chtěl jsem budovat služby na špičkové úrovni. Chtěl jsem mít přímý vliv na výsledek své práce. V tom období přišla na svět naše dcera, což byla akcelerace k založení VIP kanceláře.

V rámci kanceláře jsem leader, jdu příkladem v obchodě i ve vzdělávání a odbornosti. Mým cílem je být vždy o krok napřed, mít jasnou a udržitelnou vizi, koučovat tým a lektorovat odborníky i veřejnost. Zároveň jsem tváří kanceláře, je tedy možné, že mě brzy uvidíte v televizi nebo budete číst mé články v novinách a magazínech.

Mou vizí je vybudovat funkční kancelář, která spolehlivě pracuje i bez mé přítomnosti. Vybudovat tak odborný a efektivní tým lidí, kteří se skvěle starají o běh firmy. Stanu se přidanou hodnotou pro tým, a kancelář jasně ukáže, že to, co školím, velmi dobře funguje i v praxi.

 

Jsem držitelem certifikátu odbornosti EFP, který představuje nejvyšší evropský standard ve finančním vzdělávání a certifikaci profesionálů na finančním trhu. Tento certifikát má v České republice necelých 20 finančních poradců. Od roku 2019 jsem členem poradního orgánu vedení EFPA ČR. Dělám vše pro to,  abych byl vaším silným partnerem. Můj profil najdete zde.

png.png

Další členové týmu

Jana Špačková
Jana Špačková
Petr Rohlínek, €FA
Petr Rohlínek, €FA
Martin Dvořáček
Martin Dvořáček
Lenka Lerchová
Lenka Lerchová