Martin Dvořáček

zpět na úvodní stranu
Martin Dvořáček
Martin Dvořáček

Hypoteční a neživotní specialista
+420 608 212 416
martin.dvoracek@partners.cz

Mojí doménou v kanceláři je zajišťování servisů, neživotních pojištění a hypotečních úvěrů. Věřím, že moje zaměření bude přínosem pro orientaci a zajištění co nejlepších možností pro klienty právě v těchto oblastech.


 

S Tomášem Lerchem se znám již řadu let, a právě za tuto řadu let vím, kolik toho v tomto oboru obětuje. Jednou mně oslovil se svojí vizí, kam by se chtěl on a jeho kancelář posunout a jak nabídnout klientům co největší maximum. 

Ptal jsem se sám sebe, proč Tom oslovil právě mě. Určitě by se našlo několik dalších relevantních důvodů, ale tím zejména společným je studium práv (v brzké době dokončené), které by mohlo být obzvláště velkým přínosem pro klienty.

Mojí úlohou v kanceláři je zajišťování servisů, neživotních pojištění a hypotečních úvěrů. Věřím, že moje zaměření bude přínosem pro orientaci a zajištění co nejlepších možností pro klienty právě v těchto oblastech.

Velice rád klientům pomohu a zodpovím dotazy týkající se hypotečních úvěrů, konkrétních podmínek a případů v neživotním pojištění. Věřím, že právě tato oblast zkvalitní náš přístup a naše možnosti, které můžeme klientům nabídnout.

Další členové týmu

Jana Špačková
Jana Špačková
Petr Rohlínek, €FA
Petr Rohlínek, €FA
Tomáš Lerch, €FP
Tomáš Lerch, €FP
Lenka Lerchová
Lenka Lerchová