Lenka Lerchová

zpět na úvodní stranu
Lenka Lerchová
Lenka Lerchová

manager back-office
+420 777 982 905
lenka.lerchova@partners.cz

Po studiu na vysoké škole v oboru matematika-ekonomie jsem začínala jako matematik na Ústavu systémové biologie a ekologie Akademie Věd ČR. Po dvou letech práce, kterou by zvládl kterýkoliv středoškolák, jsem odešla a začala pracovat jako vedoucí velkoobchodu. Po dalším roce, kdy jsem měla hromadu přesčasů a doma jsme se s Tomášem míjeli, jsem vyhodnotila, že takto dál žít nechci a opět se rozhodla odejít. Psal se rok 2007 a já se pustila do práce pro Partners na pozici asistentky ředitele, což dělám dodnes. Postupem času přibyla práce osobní asistentky Tomovi. Zároveň jsem iniciátorkou rozšíření našich služeb o daně, účetnictví a právo.

Díky dlouholeté spolupráci s Tomášem a s Partners znám většinu postupů a vím, jak se vyvíjely. Proto jsem schopna téměř kdykoliv říct, na koho se obrátit, kde najít správný postup nebo formulář. Což je asi můj největší přínos pro tým, jelikož práce jako takové nyní moc nezastanu. Celodenně se starám o naši malou dcerku.

Mým cílem v horizontu příštích 5 let je udržet si přehled, který mám dnes. Abych vždy dokázala pomoci novým obchodníkům i pracovníkům v back-office. S růstem kanceláře se tak dále budu rozvíjet i já. V delším horizontu (jakmile mi to mateřské povinnosti dovolí) si dodělám „kulaté razítko“ daňového poradce.

Další členové týmu

Petr Rohlínek
Petr Rohlínek
Barbora Bajerová
Barbora Bajerová
Veronika Dvořáková
Veronika Dvořáková
Martin Dvořáček
Martin Dvořáček
Tomáš Lerch
Tomáš Lerch